Od 13 do 19 stycznia grupa ministrantów z naszej parafii była na feriach w górach. Miejscem zamieszkania był jak zwykle gościnny dom w małej, gorczańskiej wiosce Zasadne. Stamtąd wyruszaliśmy każdego dnia na wycieczki i na narty. Pierwszego dnia zmierzyliśmy się z niedostępnością Tatr. Zasypany szlak na Rusinowa Polanę i nadchodząca śnieżyca zmusiła nas do odwrotu. Za to w drodze powrotnej, jakby w nagrodę, otworzyło się małe okienko pogodowe i przez kilka munit mogliśmy podziwiać Tatry Bielskie. Wtorek, środa i czwartek przeznaczone były na narty. Dzięki instruktorom ośrodka narciarskiego w Kluszkowcach już drugiego dnia chłopcy mogli wyruszyć na podbój tras o średniej trudności zjazdu (czyli tzw. niebieskich). Piątek przeznaczyliśmy na wyprawę do wąwozu Homole i wzdłuż przełomu Dunajca. Także na jego słowacką część. Sobota, niestety, przeznaczona była na pożegnanie z gościnnymi gospodarzami i powrót do domu. Oczywiście po drodze skręciliśmy na Jasną Górę, gdzie dziękowaliśmy za te piękne dni i modliliśmy się w intencji naszej parafii.

Poniżej galeria zdjęć z naszego wyjazdu. Autorem zdjęć jest Adam Pawlak.