1. W niedzielę poprzedzającą Święto Niepodległości tradycyjnie modlimy się w intencji naszej Ojczyzny. W tej samej intencji modlić się będziemy w czwartek na Mszy św. o godz. 12:00. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian.                                                                                                               
  2. Ze względu na pandemię, podobnie jak w roku ubiegłym, Penitencjaria Apostolska przedłużyła możliwość uzyskania odpustu za zmarłych na cały listopad. Mogą go uzyskać także ci, którzy ze względów zdrowotnych nie są w stanie opuścić domu i nawiedzić cmentarz. Warunkiem jak zwykle jest stan łaski uświęcającej i modlitwa na intencję Ojca świętego.
  3. W przyszłą niedzielę, po sumie, spotkanie rodziców i dzieci, które w tym roku przystąpią do Pierwszej Komunii świętej.
  4. O posprzątanie kościoła i przystrojenie kwiatami w sobotę proszę: Eugeniusza Zasadę, Andrzeja i Stanisława Gątarków, Krzysztofa Bronikowskiego, Kazimierza i Arkadiusza Michalskich, Czesławę Lewandowską, Józefa Augustyniaka, Katarzynę Orlik, Stanisława, Andrzeja, Marcina i Piotra Paczkowskich, Elżbietę Gątarek ze Skrzynek.