1. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Kościół wpatruje się w niebo i dziękuje Bogu za tylu orędowników i za ich wzór życia, zostawiony nam, którzy ciągle jesteśmy „pielgrzymami z daleka od Pana”. Nie tylko jutro, ale każdego dnia mamy sobie przypominać, że święci nie są do podziwiania, ale do naśladowania. Oni bowiem pokazują nam, że życie Ewangelią jest możliwe także dziś.
  2. Wszystkich Świętych jest dniem, od kiedy częściej niż zwykle nawiedzamy cmentarze. Z tej racji jutro dwie Msze święte: o godz. 8:00 w kościele i o 10:00 na cmentarzu parafialnym. Ta druga zostanie poprzedzona procesją za zmarłych z wypominkami. Pamiętajmy, że jest to czas modlitwy i uwielbienia Boga za dar życia wiecznego, stąd nie godzi się, by w tym czasie wędrować po cmentarzu i prowadzić rozmowy przy grobach. Natomiast wieczorem, o godz. 18:00 spotkamy się na cmentarzu, by odmówić różaniec za zmarłych.
  3. 2 listopada – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msza święta za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące o godz. 17:00.
  4. Ze względu na pandemię, podobnie jak w roku ubiegłym, Penitencjaria Apostolska przedłużyła możliwość uzyskania odpustu za zmarłych na cały listopad. Mogą go uzyskać także ci, którzy ze względów zdrowotnych nie są w stanie opuścić domu i nawiedzić cmentarz. Warunkiem jak zwykle jest stan łaski uświęcającej i modlitwa na intencję Ojca świętego.
  5. W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 16:00. Natomiast w sobotę, o godz. 17:00, kolejne spotkanie młodzieży z roczników 20003-2006.
  6. W przyszłą niedzielę, poprzedzającą Święto Niepodległości, na Mszy świętej o godz. 12:00, będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny.