1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w Kościele Tydzień Misyjny. Jego hasłem są słowa: „Spotkaliśmy Jezusa, więc głosimy”. Prezentując Tydzień kard. Luis Antonio Tagle, Prefekt Kongregacji Ewangelizacji Narodów powiedział: „Nie możemy zatrzymać dla siebie spotkania z Bogiem, który dotknął naszych serc i który dokonał cudownych dzieł. Jak Apostołowie, dzielmy się miłością, której doświadczyliśmy. To, co otrzymaliśmy od Boga, jest darem dla innych. A im bardziej się tym dzielimy, tym bardziej wzrasta nasza wiara”. O umiejętność radosnego dzielenia się wiarą będziemy każdego dnia Tygodnia Misyjnego modlić się na różańcu.
  2. Dziś, po Mszy św. o godz. 9:00 spotkanie wszystkich, którzy chca włączyć sie w przygotowanie tegorocznych jasełek bożonarodzeniowych.
  3. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych i Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Porządkujemy cmentarze nie zapominając, że żaden zewnętrzny gest nie zastąpi tego, co najważniejsze: ofiary Mszy świętej i naszej modlitwy za zmarłych. Porządek nabożeństw na cmentarzu zależny będzie od bieżących rozporządzeń sanitarnych.
  4. 2 lutego 2022 roku przypada 50. rocznica powstania naszej parafii. Z tej okazji w niedzielę, 13 lutego, przybędzie do naszej parafii Ksiądz Biskup Krzysztof Wętkowski, by wspólnie z nami składać Panu Bogu dziękczynienie i grupie młodzieży udzielić sakramentu bierzmowania.
  5. Bóg zapłać za ofiarę 770 zł, złożoną w ubiegłą niedzielę na tacę i za 650 zł, złożone przez ofiarodawców indywidualnych na inwestycje parafialne.
  6. O posprzątanie kościoła i przystrojenie kwiatami w sobotę proszę: Arkadiusza Wysockiego, Piotra Witkowskiego, Pawła Witkowskiego, Romana Tomaszewskiego, Jędrzeja Tomaszewskiego, Rafała Rydza, Sławomira Czerwińskiego, Sabinę Czerwińską i Tomasza Mieszkalskiego ze Skrzynek.