1. Przy zmiennej pogodzie zbliżamy się do końca wakacji. Kończącym żniwa upraszamy w modlitwie dobrą pogodę. Odpoczywającym na urlopach, przy ciepłej i zarazem deszczowej pogodzie, wypada życzyć udanego grzybobrania. Zapraszamy do odwiedzin naszej świątyni. Msze święte w tygodniu o godz. 18:00. W niedzielę o 8:00, 10:00 i 12:00. Sakrament pojednania jest udzielany w tygodniu pół godziny przed Mszą świętą.
  2. W czwartek świętujemy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Z tej okazji w dniu dzisiejszym wyruszyły na Jasną Górę dwie pielgrzymki z naszej diecezji: ze Zduńskiej Woli i Sieradza. W duchowej łączności z pielgrzymami odnowimy na Mszy świętej o godz. 18:00 Akt oddania Polski Matce Bożej. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  3. O posprzątanie w sobotę kościoła i przystrojenie kwiatami proszę: Jacka Wilińskiego, Włodzimierza Lewandowskiego, Jadwigę Krajewską, Sławomira Krajewskiego, Tomasza Rydza, Kazimierza Nowakowskiego, Janusza Nowakowskiego i Sławomira Webera ze Skrzynek.