• We wtorek Kościół świętuje Ofiarowanie Pańskie, w Polsce zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Na Mszy świętej o godz. 17:00 poświęcenie świec. Dla dzieci pierwszokomunijnych zostaną poświęcone książeczki do nabożeństwa. To również Dzień Życia Konsekrowanego. Naszą modlitwą wspieramy w sposób szczególny zakony kontemplacyjne. Ofiary złożone na tacę przeznaczone sa na wsparcie dla klasztoru sióstr karmelitanek w Michelinie.
  • W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 16:00. Po Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy do Serca Pana Jezusa.
  • Trwają spotkania kolędowe w naszym kościele. W tym tygodniu na Msze święte w intencji o błogosławieństwo Boże zapraszam mieszkańców: Poniedziałek – Gorenia od Czapskich; środa – Gorenia od Rudzińskich; sobota – Gorenia od Wiśniewskich, Niedźwiedzia i Telążnej Kanał.
  • Bóg zapłać za ofiarę 250 zł, złożoną do puszki Caritas na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Chorwacji.
  • Na chórze są do zabrania jeszcze dwa wieńce dożynkowe.

W drugą rocznicę Mszy Rozesłania w Panamie zaprezentowano hymn Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie