• Witamy wszystkich odpoczywających na terenie naszej parafii i w jej okolicy. Cieszymy się, że wielu z Was czuje się duchowo związanych z naszą parafią. Życzymy słońca i pogody ducha.
  • Dziś grupa dzieci przystąpiła do I Komunii świętej oraz Komunii świętej rocznicowej. Pamiętajmy o nich w codziennej modlitwie prosząc Boga, by ten ważny moment przyczynił się do pogłębienia ich przyjaźni z Jezusem. Rodzicom składam podziękowanie za dar ołtarza. Jest nim puszka do udzielania Komunii świętej pod dwoma postaciami.
  • Dzieci przychodzić będą codziennie na wieczorną Mszę świętą, a na zakończenie tak zwanego białego tygodnia zostaną poświęcone pamiątkowe obrazki.
  • W czwartek Święto Przemienienia Pańskiego. Odpust w Białotarsku.
  • W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca. Spowiedź dla parafian i gości od godz. 17:00. Po Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy do Serca Pana Jezusa.
  • Bóg zapłać za 630 zł, złożone w ubiegłą niedzielę na środki transportu dla polskich misjonarzy.
  • O posprzątanie i przystrojenie w sobotę kościoła kwiatami proszę: Pawła Stasiaka, Ryszarda Zawadzkiego, Hannę Przygodzką, Stanisława Wróblewskiego, Eugeniusza Roga, Ryszarda Grzybowskiego, Jerzego Rękawieckiego, Adama Szor i Henryka Szredera z Lubat.