• Witamy wszystkich odpoczywających na terenie naszej parafii i w jej okolicy. Cieszymy się, że wielu z Was czuje się duchowo związanych z naszą parafią. Życzymy słońca i pogody ducha.
  • Dziś kończy się Tydzień Świętego Krzysztofa. Na sumie, tradycyjnie, święcimy pojazdy. Złożone przy okazji ofiary przeznaczone są na zakup środków transportu dla polskich misjonarzy.
  • Także dziś OSP Skrzynki zaprasza na tradycyjną loterię fantową. Początek o godz. 15 przed remizą w Skrzynkach.
  • Jutro zaczyna się bezpośrednie przygotowanie do Pierwszej Komunii świętej. W sobotę, o godz. 9:00, dzieci i ich rodziny przystąpią do Sakramentu Pojednania. Uroczystość Pierwszej Komunii w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 10:00. Także na tej Mszy świętej trójka dzieci przeżyje swoją Komunię świętą rocznicową. Ze względu na ograniczenia związane z pandemią miejsca w kościele przeznaczone są wyłącznie dla dzieci, ich rodziców i chrzestnych. Pozostali mogą uczestniczyć w uroczystości przed świątynią.
  • Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć: Damian Bąkowski, kawaler ze Skrzynek i Aleksandra Dybowska, panna ze Świerczyna, zapowiedź druga.
  • Bóg zapłać za 2071 zł, złożone w ubiegłą niedzielę na inwestycje parafialne.