• Witamy wszystkich odpoczywających na terenie naszej parafii i w jej okolicy. Cieszymy się, że wielu z Was czuje się duchowo związanych z naszą parafią. Życzymy słońca i pogody ducha.
  • W przyszłą niedzielę kończy się Tydzień Świętego Krzysztofa. Po sumie tradycyjne poświęcenie pojazdów
  • Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć: Damian Bąkowski, kawaler ze Skrzynek i Aleksandra Dybowska, panna ze Świerczyna, zapowiedź druga.
  • Dzisiejsza taca, jak było ogłaszane w poprzednią niedzielę, jest przeznaczona na inwestycje parafialne.
  • O posprzątanie i udekorowanie kościoła kwiatami w sobotę proszę: Dariusza Warszawskiego, Sylwię Warszawską, Marzenę Zawadzką, Barbarę Laskowską, Danutę Ogińską, Zbigniewa Żakowieckiego, Marcina Majewskiego, Jolantę Gołaszewską i Krystynę Grzybowską z Lubat.
  • OSP Skrzynki zaprasza w przyszłą niedzielę na loterię fantową. Początek o godz. 15:00 przed remizą w Skrzynkach.

Niedziela, 2 sierpnia 2020 – intencje mszalne

8:00 + Krzysztofa Czajkowskiego (imieninowa)

10:00 + Jana Jędrzejczaka (7 r.śm.)

12:00    Za parafian