1. Jeszcze raz składam podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia uroczystości ku czci Błogosławionej Bronisławy i dożynek parafialnych. Przygotowującym wieńce i chleby, służbie liturgicznej, dekorującym kościół, asyście, straży pożarnej i dzieciom sypiącym kwiaty podczas procesji – Bóg zapłać.
  2. Dzisiejsza niedziela to także wspomnienie Matki Bożej Siewnej. Na sumie poświęcimy ziarno na kolejny zasiew. To znak naszej wiary, że wszystko, co dobre, pochodzi od Boga, a Jego błogosławieństwo stoi u podstaw naszej pracy i troski o chleb powszedni.
  3. W sobotę na lotnisku w Kruszynie odbędzie się spotkanie modlitewno-wynagradzające „Polska pod Krzyżem”. Początek o godz. 10:45. Dojazd własnymi środkami transportu. Będą wyznaczone parkingi. Wjazd na parking 20 zł. Organizatorzy proszą, by kierować się wskazaniami policji i służb.
  4. W przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 9:00, spotkanie rodziców i dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii świętej.
  5. Bóg zapłać za 458 zł, złożone w ostatnim czasie do puszki Caritas. Zostaną przekazane na pomoc ofiarom wojny w Jemenie. Natomiast ofiary na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone są na inwestycje parafialne.
  6. O posprzątanie i udekorowanie kościoła kwiatami w sobotę proszę: Romana Tomaszewskiego, Jędrzeja Tomaszewskiego, Rafała Rydza, Sławomira Czerwińskiego, Sabinę Czerwińską, Tomasza Mieszkalskiego, Eugeniusza Zasadę, Andrzeja Gątarka i Stanisława Gątarka ze Skrzynek.