1. Witamy serdecznie wszystkich gości, którzy w okresie wakacji powiększają naszą wspólnotę parafialną i życzmy, by czas urlopu służył wzmocnieniu Człowieka wewnętrznego i sprawił, że z nową energią podejmiemy swoje obowiązki rodzinne i zawodowe. Oczywiście zapraszamy także do odwiedzin naszej świątyni.
  2. Miłośników muzyki klasycznej zapraszamy w środę, po Mszy świętej wieczornej, na koncert Krakowskiego Kwintetu Harfowego. W programie muzyka francuska początku XX wieku.
  3. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na inwestycje parafialne. Przy okazji przypominam o obowiązku wnoszenia opłat za śmieci na cmentarzu.
  4. O posprzątanie i udekorowanie kościoła kwiatami w sobotę proszę: Sławomira Pyszkowskiego, Andrzeja Sadło, Roberta Wiśniewskiego, Antoniego Łacko, Bogdana Pyszkowskiego, Józefa Pyszkowskiego, Arkadiusza Pyszkowskiego, Marię Adamczewską i Pawła Adamczewskiego ze Skrzynek.