1. Witamy serdecznie wszystkich gości, którzy w okresie wakacji powiększają naszą wspólnotę parafialną i życzmy, by czas urlopu służył wzmocnieniu Człowieka wewnętrznego i sprawił, że z nową energią podejmiemy swoje obowiązki rodzinne i zawodowe. Oczywiście zapraszamy także do odwiedzin naszej świątyni.
  2. Sierpień od lat jest miesiącem trzeźwości. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w akcję: „Przez abstynencję wielu do trzeźwości wszystkich”.
  3. W czwartek Kościół obchodzi uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Maryja wyniesiona do chwały nieba każdemu człowiekowi mówi o jego powołaniu do wieczności. To również dzień, w którym dziękujemy Bogu za pierwociny plonów i przynosimy do świątyni bukiety kwiatów i zbóż. Msze święte jak w każdą niedzielę. Na każdej poświęcenie kwiatów i ziół.
  4. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na inwestycje parafialne.
  5. O posprzątanie i udekorowanie kościoła kwiatami w sobotę proszę: Jana Pietruszewskiego, Jacka Wilińskiego, Włodzimierza Lewandowskiego, Jadwigę Krajewską, Sławomira Krajewskiego, Tomasza Rydza, Kazimierza Nowakowskiego, Janusza Nowakowskiego i Sławomira Webera ze Skrzynek.