1. Dziś i jutro towarzyszymy modlitwa Ojcu świętego w jego pielgrzymce na spotkanie międzyreligijne w Dubaju, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
  2. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w parafii. Jak zwykle przebiegała w miłej, serdecznej atmosferze. Szczególne podziękowanie składam osobom służącym podwozem i przygotowującym dla księdza posiłek. Bóg zapłać za złożone ofiary. Większa część z nich – 9 900 złotych – zostanie przeznaczona na witraże do naszej świątyni.
  3. W ubiegłym tygodniu dostarczono 1 800 litrów gazu na ogrzewanie naszej świątyni. Koszt dostawy 4 400 zł. Faktura już została zapłacona. Według wstępnych wyliczeń gazu powinno wystarczyć do końca roku kalendarzowego.
  4. W związku z bardzo dużą podwyżką opłat za wywóz śmieci z cmentarza parafialnego konieczne będzie spotkanie z radą parafialną. Wstępnie zaplanowane jest na niedzielę, 24 lutego, po Mszy św. o godz. 9:00.