1. Radujemy się duchową ucztą, jaką sprawił nam swoim koncertem kolęd chór Canto z Włocławka. Dyrygentowi, panu Marianowi Szczepańskiemu dziękujemy za wkład w przygotowanie artystów i życzymy całemu zespołowi młodych śpiewaków wiele radości i wielu sukcesów. I oczywiście zapraszamy do naszej parafii na kolejne koncerty.
  2. Dziś, po sumie, spotkanie rodziców i dzieci pierwszokomunijnych.
  3. W tym tygodniu przypada I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 16:00.
  4. W sobotę Kościół przeżywa Święto Ofiarowania Pańskiego, w Polsce zwane Matki Bożej Gromnicznej. Msza święte o godz. 16:00. Poświęcimy na niej także świece i książeczki dla dzieci pierwszokomunijnych.
  5. Plan kolędy na najbliższe dni:
  • Poniedziałek – Skrzynki od Jabłońskich
  • Wtorek – Skrzynki od Czerwińskich

 

Więcej zdjęć znajdziesz tutaj:.