1. Ostatnia niedziela okresu Narodzenia Pańskiego prowadzi nas nad Jordan, gdzie Jezus, syn Maryi i Józefa, objawia siebie światu jako Chrystus – namaszczony Duchem Świętym Mesjasz. Odtąd idzie przez wieki, obdarzając godnością dziecka Bożego i prowadząc swoich braci i siostry do Królestwa Bożego.
  2. Do Panamy zjeżdżają pierwsi pielgrzymi Światowych Dni Młodzieży. W najbliższym czasie udadzą się tam także Polacy. Modlimy się za nich, ale także za wszystkich, którzy będą łączyć się z nimi duchowo i przez środki przekazu. Niech to będzie czas doświadczenia Kościoła i radości wiary.
  3. Miło mi poinformować, że w niedzielę, 27 stycznia, na Mszy św. o godz. 9:00 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu znanego nam już chóru Canto z Włocławka. Już dziś serdecznie zapraszam.

Papieska intencja modlitewna na styczeń