1. Trwa miesiąc różańca. W tym tygodniu, w piątek, przeżywamy różaniec w szczególny sposób. W tym bowiem dniu przypada setna rocznica ostatniego objawienia Matki Bożej w Fatimie, gdzie Matka Boża nawoływała do pokuty oraz prosiła o odmawianie różańca i oddanie świata jej Niepokalanemu Sercu. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe: w niedzielę po Mszy św. o godz. 9:00, w dni powszednie po Mszy św. o godz. 17:00.
  2. Dziś obchodzimy kolejny, XVII Dzień Papieski. W tym roku przypomina ona nam nauczanie świętego Jana Pawła o nadziei. Tradycyjnie też składamy po Mszach świętych ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia – fundację wspierającą edukację młodzieży z ubogich rejonów Polski.
  3. Dziś, po Mszy św. o godz. 9:00, poświęcenie różańców dla dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii świętej.
  4. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na inwestycje parafialne.
  5. O posprzątanie i przystrojenie kościoła kwiatami w tym tygodniu proszę: Pawła Grabskiego, Jana Zasadę, Jarosława Rybickiego, Henryka Wichlińskiego, Wiesława Olczaka, Ryszarda Jabłońskiego, Waldemara Jabłońskiego, Józefa Rudzińskiego i Jerzego Matusiaka z Gorenia.