1. Zakończyliśmy pierwszy etap prac w naszej świątyni. Czas na drobne poprawki i oczyszczenie oraz zakonserwowanie obrazów i gablot z wotami dziękczynnymi. W następnej kolejności montaż nowego ogrzewania. Dziękuję wszystkim, którzy w czwartek i w piątek sprzątali kościół. Dzięki ich pracy dziś, poza zapachem farby, nie ma już śladu po ostatnich pracach remontowych.
  2. Bóg zapłać za ofiarę 1 065 złotych, złożoną w ubiegłą niedzielę na tacę na inwestycje parafialne.
  3. O posprzątanie i przystrojenie kościoła kwiatami w tym tygodniu proszę: Arkadiusza Rusickiego, Zenona Rusickiego, Grzegorza Zawalskiego, Edwarda Zasadę, Marka Woźniaka, Stanisława Skowrońskiego, Stanisławę Skowrońską, Henryka Skowrońskiego i Konrada Pietruszewskiego z Gorenia Dużego.
  4. Od przyszłej niedzieli zaczynają się nabożeństwa różańcowe. Pierwsze zostanie odprawione po Mszy świętej o godzinie 9:00. W dni powszednie po Mszy św. o godz. 17:00. Zapraszam do udziału.